Dziecko porzucone w kasynie

Ten wpis ma 3 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Nadal trwają poszukiwania kobiety, która 29 grudnia porzuciła 3-letnią dziewczynkę w toalecie kasyna Wynn w Las Vegas. To ochroniarze kasyna odkryli samotnego malucha. Jak wynika z nagrań z kamer kobieta, która uważana jest za matkę dziecka, była ostatni raz w kasynie około godziny 11.00. Następnie widziano ją przechadzającą się po bulwarze w Las Vegas, już bez córki. Porucznik policji Las Vegas David Valenta potwierdził te doniesienia. Niestety policji nie udało się ustalić tożsamości kobiety, na razie jedynie podejrzewa się, że jest z Nigerii. Media publikują wizerunek z kamer i proszą o pomoc. Dziewczynka jest zdrowa i oddano ją pod opiekę. Jeśli myślisz, że to jednostkowy przypadek to statystki policyjne pokazują zupełnie inną rzeczywistość.

Wyskoczyć pograć na chwilkę

Co prawda wielu dorosłych pozostawia swoje dzieci i wnuki bez opieki, aby raczej oddać się grze. Inaczej niż w przypadku opisanym powyżej. Dzieci nie są wpuszczane na pietra gry kasyn, dlatego zazwyczaj zostają zamknięte w autach na kasynowych parkingach. Bywa, że kończy się to tragicznie. 5-latek, pozostawiony przez babcie w czerwcu 2018 na tylnym siedzeniu jej samochodu, zmarł. Ona grała w tym czasie przez 6 godzin w kasynie Kickapoo. Inny przypadek ze stycznia zeszłego roku z Teksasu mówi o zostawieniu niemowlaka przez rodziców, którzy oddali się grze na slotach. Dziecko było samo w samochodzie, który został ukradziony i porzucony przez złodziei w Houston. Policja podała, że złodzieje zostali oskarżeni nie tylko o kradzież, ale i porwanie dziecka.

zdjęcie źródło: Las Vegas Metro Police

Zobacz również