Co daje funkcja slotu Kup Bonus?

Ten wpis ma 3 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Coraz częściej producenci gier online udostępniają dla graczy funkcję pozwalająca na zakup rundy bonusowej. Zazwyczaj chodzi o bonusowe free spiny, ale zdarzają się i inne bonusy, które w ten sposób aktywujesz. Powód takiego rozwiązania jest prosty. Feature Buy daje Ci przede wszystkim natychmiastowy dostęp do rundy bonusowej. Wykorzystujesz szansę bez konieczności czekania na pojawienie się 3 lub więcej scatterów czy innych symboli. To największa zaleta Feature Buy, oszczędność czasu i przejście do najbardziej zyskownych opcji gier slotowych. Jednak Feature Buy ma i swoją drugą stronę, o której warto pamiętać.

Ile to kosztuje?

Decydując się na zakup bonusu płacisz za przyspieszenie i uatrakcyjnienie gry. Jednak cena może być wysoka i należy dobrze rozważyć taką opcję. Prześledźmy to na przykładzie Serengeti Kings™ od NetEnt, który był jedną z pierwszych gier producenta gwarantującą Feature Buy. Możesz kupić scattery aktywujące bonus 12 darmowych obrotów w cenie zależnej od twojego zakładu, czyli im wyższy bet, tym wyższa cena. Najmniej za 3 scattery w 5-bębnowym Serengeti Kings przy minimalnym zakładzie 0,10 zapłacisz 5,87€. Na zwiększenie wygranej, ale i zakupu free spins mają wpływ symbole lwa i pantery, które zbierasz podczas gry głównej, tworząc Licznik Lwa i Pantery. Dzięki temu w rundzie pojawiają się mnożniki i Wildy. Dlatego za 4 scattery zapłacisz minimum 8,43 €. Za 5 od 24,39€, ale do liczby symboli lwa i pantery zebranych wcześniej dostajesz +5 dodatkowych.

Zobacz również