Camelot z karą wynoszącą 1,15 miliona funtów w UK

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

W tym tygodniu brytyjska Komisja ds. Hazardu ogłosiła, że ​​nałożyła ciężką grzywnę w wysokości 1,15 miliona funtów na Camelot, czyli grupę, która zarządza krajową loterią.

Grzywnę ogłoszono w czwartek i wzięła się ona z długiego dochodzenia, które trwało prawie dwa lata. Regulator powiedział, że Camelot miał sporo naruszeń, z których wiele dotyczyło nieudanej premiery aplikacji, która poinformowała zwycięzców m.in. że z góry stracili swoje środki. Inne przestępstwa obejmowały niepełne wyniki loterii, kwestie finansowe związane z przetwarzaniem sprzedaży, kwestie bezpieczeństwa i naruszenia związane z pocztą.

Ze swojej strony Camelot przyjął błąd i współpracował z UKGC w dochodzeniu. Twierdzą oni, że podjęli kroki w celu ulepszenia swoich procedur i złagodzenia ryzyka przyszłych naruszeń.

Camelot został w przeszłości ukarany grzywną w wysokości 3 milionów funtów za wypłacenie wygranej jackpot w grudniu 2016 roku, grzywnę w wysokości 300 000 funtów w lipcu 2016 roku za publikację niedokładnych wyników lotto i grzywnę w wysokości 100 000 funtów w sierpniu 2014 roku za opublikowanie nieprawidłowa suma nagród jackpota.

Camelot nie wydał w tej sprawie żadnych komentarzy. Szczerze mówiąc, to pewnie nie była ostatnia ich kara.

Zobacz również