Bwin otrzymał 81 tysięcy dolarów kary w stanie New Jersey

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

W tym tygodniu wydział ds. Egzekwowania przepisów w New Jersey nałożył grzywnę na bwin.party w wysokości 81.000 USD za umożliwienie samemu wykluczonym graczom uprawiania hazardu online w obrębie stanu.

Regulator złożył skargę na bwin w grudniu za naruszenia, po tym jak samowykluczeni gracze stracili 41 759,49 USD na stronach bwin. Przepisy dotyczące gier hazardowych w New Jersey stanowią, że graczom wykluczonym z gry nie można pozwolić na uprawianie hazardu do czasu zakończenia okresu wykluczenia. Ponieważ bwin zezwalał na to, zostali oni uznani winnymi naruszenia ustawy o kontroli kasyna i otrzymały wysoką grzywnę.

Państwo dąży do zwiększenia wysokości grzywien dla firm, które naruszają przepisy dotyczące zakładów, ponieważ w ostatnich miesiącach doszło do wielu naruszeń. Niedawno Rush Street Interactive został ukarany grzywną za umożliwienie małoletnim uprawiania hazardu online.

Brak informacji od firmy macierzystej bwin, GVC Holdings lub DGE, był dostępny od momentu publikacji.

Zobacz również