Bwin odnawia sponsoring Atletico Madrid

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Internetowa firma Bwin ogłosiła, że ​​odnowiła umowę sponsorską z czołowym klubem hiszpańskiej La Ligi – Atletico Madryt. Stołeczny zespół w ubiegłym sezonie wygrał Ligę Europy oraz zajął drugie miejsce w lidze krajowej.

Przedłużenie odnowi początkową umowę o dodatkowe dwa lata i pozostawi Bwin w roli oficjalnego partnera ds. gier online i zakładów dla klubu. Firma dostanie ekskluzywne marki i możliwości reklamy na stadionie klubu. Bwin położy również mocny nacisk na indywidualne podejście z najlepszymi ofertami dla kibiców Atletico Madryt.

Komentując przedłużenie umowy, szef marketingu Bwin Pablo Ferreira powiedział: „Stowarzyszenie Bwin z Atlético Madryt jest w dobrym zdrowiu i dla nas priorytetem było zapewnienie ciągłości.

„Nie moglibyśmy wybrać lepszego czasu, aby ogłosić to odnowienie teraz, gdy świętujemy trzecią wygraną Ligę Europy dla zespołu. Mamy nadzieję, że będziemy kontynuować rozwój i tworzyć historię z Atleti przez wiele lat.”

Zobacz również