Bracia Tipton oskarżeni o oszustwa

Ten wpis ma 8 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

W tym tygodniu policja w Iowa postawiła zarzuty oszustwa byłym właścicielom generatora liczb losowych w lokalnej loterii. Bracia Tipton, bo o nich mowa, są podejrzani o ustawianie wyników gier w taki sposób, że na przestrzeni kilku lat zarówno oni jak i kilku ich najbliższych współpracowników zdołało wygrać spore sumy pieniędzy.

Młodszy z braci, Eddie, wpadł po tym jak w jackpocie w Iowa wygrał 16,5 miliona dolarów. Wcześniej miał dokonywać podobnych oszustw także w Kansas, Kolorado, Wisconsin i Oklahomie. Drugi z braci, Tommy, wygrał natomiast 1,2 miliona dolarów w jackpotach w Oklahomie i Kolorado.

Chociaż bracia byli podejrzewani o dokonywanie oszustw już od dawna, dopiero teraz policja znalazła twarde dowody na ich winę. Dzięki osobom pracującym przy organizacji loterii w Wisconsin zdobyto RNG, które zostało użyte w 2008 roku do oszustwa dokonanego na platformie Megabucks. Policja podejrzewa, że proceder wyłudzania pieniędzy w ten sposób trwał co najmniej w latach 2005 – 2011.

Zobacz również