Ruletka – królowa gier w internetowych kasynach

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Znacie kogoś, kto nigdy nie słyszał o ruletce? My szukamy od dawna i każdy słyszał, nawet o najbardziej ekstremalnej, jaką jest jej rosyjska wersja! Ruletka jest najbardziej popularną grą kasynową, która jednoznacznie kojarzy się z kasynem. W każdym kasynie jest ruletka, każdy gracz powinien spróbować swoich sił w tej niesamowitej grze, dla niektórych magicznej. Ruletka jest tak popularna z kilku powodów, zasady są bardzo łatwe i nawet najtrudniej przyswajający wiedzę szybko opanują o co chodzi.

Ruletka została wymyślona już w starożytności, od tak odległych czasów jest nadal popularna! W kasynach online zagramy w kilka rodzajów ruletki, które różnią się drobnymi szczegółami, ale idea gry jest taka sama: obstawiamy, kręcimy kołem i czekamy na wygraną. Najpopularniejsze obecnie wersje ruletki to ruletka amerykańska, europejska oraz jej odmiana, wersja francuska. Gra polega na tym, aby gracze na początku zabawy obstawili swoje typy, np. numery, ustalili stawkę, a krupier zakręcił kołem. Gdy wypadnie nasz obstawiony zakład wygrywamy stawkę mnożoną przez wartość zakładu, który obstawiliśmy.Najczęściej wybieraną odmianą pośród graczy kasyn online jest wersja europejska i jej różne wariacje. Jest to spowodowane tym, że w europejskiej ruletce mamy tylko jedno zero, a w amerykańskiej aż dwa. Mimo nieznacznej różnicy, przekłada się to na końcowy sukces gracza. Dodatkowe zero potrafi popsuć dużo krwi. Ruletka online daje tak samo dużą frajdę jak ta w kasynie stacjonarnym, warto czasami zagrać i spróbować szczęścia!

Zobacz również