Blisko 12 milionów euro w kwietniowych jackpotowych wygranych

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Kwiecień był wyjątkowo szczęśliwy dla graczy, którzy grali w kasynach korzystających z oprogramowania Netent. Ten gigant oprogramowania dla kasyn nie przestaje nas zadziwiać i każda nowa gra, która zostaje wydana staje się dochodowym hitem dla graczy.

W kwietniu padły trzy wysokie wygrana w jackpotach od Netent na łączną kwotę 11 900 000 euro – oczywiście są tutaj uwzględniane tylko trzy najwyższe jackpoty. Największa wygrana w kwietniu padła w kasynie Hit Euro, szczęśliwiec w Hall of Gods zdobył aż 7 800 000 euro. Kolejna wysoka wygrana to dzieło gracza kasyna Guts w grze Arabian Nights, wygrana wyniosła 2,6 miliona euro. Najniższy z kwietniowych jackpotów padł w kasynie Tain w grze Mega Fortune i wyniósł półtora miliona euro.

Bogaty miesiąc, aż trzech nowych milionerów. W tym roku to jackpoty Netent rozdają najwięcej pieniędzy – trzy gry, które wymieniliśmy to obecnie najpopularniejsze i najbardziej cenione jackpoty w kasynach internetowych,

Zobacz również