Betsafe&Wazamba – 350 free spinów i koło fortuny!

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Z okazji Halloween wiele kasyn przygotowało swoje wersje promocji dla klientów. Jednymi z nich, według nas zdecydowanie najciekawszymi ofertami, dysponują przede wszystkim Betsafe oraz Wazamba. Przez to właśnie zdecydowaliśmy się Wam przedstawić ich propozycje. Z jednej strony mamy potężną liczbę free spinów za wpłatę, a z drugiej darmowe koło fortuny, na którym, dzięki jednemu zakręceniu dziennie, możemy zgarnąć wiele ciekawych nagród. Poniżej śpieszymy się przedstawić Wam dokładne szczegóły dotyczące obu kampanii promocyjnych, sposób udziału w nich oraz najważniejsze kwestie. Choć, tych ostatnich, praktycznie brak!

Betsafe – 350 darmowych spinów! Odbierz już teraz!

Przerażająco wiele darmowych spinów! Zdobądź swoje Halloweenowe przysmaki! W tym tygodniu dokonaj wpłaty i graj, by zdobyć nawet 350 darmowych spinów do upiornych slotów!

Wspinaj się na każdy z trzech poziomów, bo na każdym czekają coraz wyższe nagrody. Zacznij od pierwszego i w górę!

Poziom 1 – Wpłać 25 PLN i obróć 100 PLN w promocyjnych slotach, aby dostać do 50 darmowych spinów do Halloweenowych slotów

Poziom 2 – Wpłać 100 PLN i obróć 500 PLN w promocyjnych slotach, aby dostać do 100 darmowych spinów do Halloweenowych slotów

Poziom 3 – Wpłać 250 PLN i obróć 1000 PLN w promocyjnych slotach, aby dostać do 200 darmowych spinów do Halloweenowych slotów

 

1. Promocja trwa od 28 października, od godziny 00:01, do 3 listopada 2019 r., do godz. 23:59.
2. Promocja dostępna jest tylko dla graczy mieszkających w Polsce.
3. Aby wziąć udział w promocji, gracz musi najpierw się do niej zapisać.
4. Aby zdobyć nagrodę w promocji, gracz musi wykonać następujące kroki:

  • a) wpłacić i obrócić w biorących udział w promocji “Halloweenowych slotach” kwoty podane dla każdego poziomu,
    b) otworzyć dowolne z tych slotów i odebrać darmowe spiny.
  • 5. Poziom 1: Wpłacić 25 PLN i obrócić 100 PLN w slotach objętych promocją*, aby odebrać do 50 darmowych spinów do dowolnej z tych gier.
    6. Poziom 2: Wpłacić 100 PLN i obrócić 500 PLN, aby odebrać do 100 darmowych spinów do dowolnej z tych gier.
    7. Poziom 3: Wpłacić 250 PLN i obrócić 1000 PLN, aby odebrać do 100 darmowych spinów do dowolnej z tych gier.
    8. Gry objęte promocją: The Wolf’s Bane, Witchcraft Academy, Halloween Jack, Dracula.

Betsafe – 3000 PLN łącznie w bonusach w kasynie – REJESTRACJA

Wazamba – codziennie koło fortuny!

A w tym takie nagrody jak: free spiny, bonus 100% od depozytu, bardzo cenne coinsy, którymi potem zarządzamy w sklepie Wazamby, cashback oraz profilowe maski.

4500 PLN w dwóch partiach, w tym jedna niekończąca się!

Za pierwszy, premierowy depozyt, odbierzemy naturalnie 100% bonusu aż do 2000 PLN. Całą fantastyczną ofertę wykończymy dodatkowo 200 free spinami, które zostaną zaksięgowane na naszym koncie transzach. Pierwsze 20 obrotów możemy rozegrać od razu po złożeniu wpłaty. Minimalny depozyt, uprawniający nas do odbioru wszystkiego w pełni to 80 PLN. Maksymalna stawka na spin to aż 20 PLN, przy czym obrót wynosi *30 depozytem i bonusem. Dla highrollerów, uwielbianego typu graczy w tej sieci, to warunki do przyjęcia od ręki.

Drugim bonusem jest weekendowy reload o wysokości 50% do 2500 PLN + 50 free spinów, dopisywanych od razu w całości. Jego warunki są dokładnie identyczne jak w przypadku premii powitalnej. Promocje nie mogą się łączyć w jednym czasie.

Wazamba – 100% do 4500 PLN + 250 free spinów – REJESTRACJA

Zobacz również