Bet365 w końcu z biurem na Malcie

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Internetowa firma bukmacherska Bet365 ujawniła w tym tygodniu, że otwiera nowe biuro na Malcie, aby kontynuować działalność w Europie po wejściu w życie Brexitu.

Dzięki temu Bet365 będzie mógł kontynuować działalność zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Europie, gdy Brexit zacznie obowiązywać w marcu przyszłego roku. Pojawiły się pytania prawne, czy obecna baza firmy w Gibraltarze będzie kompatybilna z operacjami europejskimi, ale teraz wszystkie bazy wydają się być objęte gwarancją. Krążyły także pogłoski, iż grupa zamyka biuro w Gibraltarze, ale rzecznik Bet365 natychmiast zaprzeczył takim informacjom, mówiąc:

„Ze względu na zmiany regulacyjne w różnych jurysdykcjach i zmieniające się globalne otoczenie regulacyjne dla zakładów bukmacherskich i gier online, zdecydowaliśmy się zwiększyć naszą obecną obecność na Malcie, która zapewnia dojrzałe i stabilne środowisko regulacyjne dla branży.”

„Należy jednak zauważyć, że liczba osób zgłoszonych do Malty jest całkowicie nieścisła.”

„Niezależnie od tych planów związanych z Maltą, możemy potwierdzić, że będziemy zachowywać naszą silną obecność w Gibraltarze i zaangażowanie na rzecz Gibraltaru, na którym opiera się nasz główny ośrodek operacyjny i będziemy nadal utrzymywać naszą obecną podwójną strategię.”

Zobacz również