888sport już w New Jersey

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Internetowa grupa bukmacherska 888 ogłosiła, że ​​wprowadziła na rynek swoją markę 888sport w New Jersey, korzystając z nowo uchwalonych przepisów dotyczących zakładów sportowych.

Dzięki temu 888 jest szóstym produktem zakładów sportowych w New Jersey, dołączając do FanDuel, Caesars, DraftKings, SugarHouse i William Hill, oferując wszystkie internetowe zakłady sportowe w Garden State. Produkt został opracowany w połączeniu z Kambi, który również niedawno uzyskał licencję w tym stanie. Produkt jest już dostępny, ale musisz skorzystać z usługi w granicach New Jersey.

Komentując umowę 882 CEO Itai Frieberger powiedział: „Zapewnia to firmie 888 wyjątkową i prawdziwie wieloproduktową propozycję w obecnie największym regulowanym amerykańskim stanie.”

„888 angażuje się w rozwój swojej pozycji w USA od czasu uruchomienia w stanie Nevada, pierwszym regulowanym państwie amerykańskim, prawie sześć lat temu, a dziś jesteśmy jedynym operatorem z udziałem we wszystkich trzech regulowanych stanach USA.”

„Teraz nasze produkty sportowe, kasyno i poker działają w Stanach Zjednoczonych i nieustannie rozwijamy naszą ofertę, marki i technologię, aby zapewnić, że grupa będzie wyjątkowo dobrze przygotowana do wychwytywania potencjalnie znaczących szans na przyszłe wzrosty, na co pozwala nowa regulacja.”

Zobacz również