80 tysięcy kary dla slotomaniaczki z USA

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

W tym tygodniu kobieta z  Blanchard w Oklahomie została skazana na czteroletni wyrok po tym, jak przyznała się do kradzieży 80 000 $ od jej pracodawcy w celu sfinansowania swojego uzależnienia od hazardu.

April Ledgerwood została skazana w sądzie federalnym w Oklahomie za drobne oszustwo po tym, jak zdefraudowała pieniądze od swojego pracodawcy, Dalton Mortgage Group, w przedziale czasowym od lutego do października 2015 roku. Pracowała ona jako kierownik biura w firmie i stworzyła fałszywe konta dostawców, by wysłać pieniądze przez PayPal dla siebie. Następnie wykorzystała swoje pieniądze, aby sponsorować sobie dobrą zabawę w kasynach.

Przemawiając do sądu Ledgerwood powiedział: „To uzależnienie przejęło moje życie.” Zauważyła także, że piekła ciastka, by wypłacać zadość uczynienie firmie, którą okradła.

Sędzia Scott Park przyznał Ledgerwood wyrok czterech lat pozbawienia wolności i zwrot podatku w wysokości 81 001 $ oraz 120 godzin służby społecznej.

Zobacz również