200 tysięcy dolarów wygranej w ciągu dwóch dni

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Co zrobić, aby w ciągu dwóch dni wygrać ponad 200 000 dolarów? Musicie o to zapytać Henry’ego z Australii. Ten trzydziestodwuletni mężczyzna dokonał czegoś o czym marzy większość graczy na całym świecie.

Henry swoją zabawę w kasynie Royal Panda zaczął od małych stawek, wybrał grę Jack and the Beanstalk, szło mu wręcz rewelacyjnie – po kilku minutach zabawy wzbogacił się o 5 000 dolarów, więc zaczął grać za wyższą stawkę – wybrał doskonały moment, stawka 50 dolarów okazała się szczęśliwa. Uruchomił 10 rund free spin, podczas których uzbierał dodatkowe 27 obrotów! Wiedział już, że wygrana będzie duża, ale nie spodziewał się, że automat wypluje aż 110 000 dolarów! W tym momencie postanowił zmienić grę na Gonzo’s Quest, w którym wygrał dodatkowe 10 000 dolarów. To w zasadzie mógłby być już koniec tej historii, ale Henry postanowił wykorzystać swoje szczęście jeszcze następnego dnia. Ponownie zagrał w Jack and the Beanstalk, gdzie w bardzo szybki sposób wzbogacił się o kolejne 100 000 dolarów!

Tyle szczęścia w ciągu dwóch dni to ewenement, szczęściem tym mogłoby się podzielić kilku graczy i każdy byłby szczęśliwy ze swoich wygranych. Wartym podkreślenia jest rekord kasyna Royal Panda, który został pobity dwa razy, mianowicie chodzi o najwyższą wygraną z jednego obrotu. Henry zasługuje na gratulacje, przy okazji życzymy mu kolejnych wysokich wygranych.

Zobacz również