Znakomite wyniki finansowe Kasyna Mr Green

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Jedno z największych kasyn internetowych, czyli kasyno Mr Green opublikowało swoje wyniki finansowe za drugi kwartał bieżącego roku, gdzie można zaobserwować wysokie wzrosty kluczowych wskaźników.

Przychody przedsiębiorstwa wzrosły aż o 20,7% co jest wielkim wzrostem w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku. Przychody w tym okresie wyniosły prawie 195 milionów koron szwedzkich. Zysk kasyna przed opodatkowaniem wzrósł o 10,5% do kwoty 42,5 miliona koron szwedzkich, natomiast w wyniku zwiększenia stawek podatkowych zysk po opodatkowaniu wzrósł zaledwie o pół miliona koron.

CEO kasyna Mr Green stwierdził, że tak dobre wyniki, szczególnie zyski przed opodatkowaniem są wynikiem doskonałych inwestycji i dopieszczaniu wewnętrznych procedur firmy, które optymalizują koszty. Dużą rolę dla tak dobrych wyników odgrywa świetnie zaplanowany marketing.

Zobacz również