Zakłady trafią do oferty PokerStars

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Stało się! Zapowiadane już kilka miesięcy temu przez operatora kasyn i zakładów Online firmę Amaya Gaming wejście serwisu Pokerstars na rynek zakładów bukmacherskich stał się faktem. Pokerstars otrzymało licencję na prowadzenie zakładów w Wielkiej Brytanii, z czasem oferta zostanie poszerzona o inne kraje.

Jesienią ubiegłego roku Amaya Gaming przejęła kultowy, słynący z doskonałego pokera serwis Pokerstars, który był w obliczu coraz mniejszej rentowności i istniało duże ryzyko bankructwa. Amaya Gaming wyciągnęła Pokerstars na prostą – serwis przestał generować straty, zaczął zarabiać! Pierwszą zmianą jaka została wprowadzona, było otworzenie kasyna online pod marką Pokerstars. Był to świetny ruch, ponieważ w krótkim czasie podwoiła się ilość klientów, którzy markę znali, ale nie byli zainteresowani grą w pokera. Mocnym magnesem dla graczy kasyna okazał się szeroki wybór gier jednego z najlepszych producentów, czyli firmy Netent. Uruchomienie zakładów jest kolejnym krokiem do rozwoju – już teraz gracze z Wielkiej Brytanii otrzymują kompleksowy produkt, dzięki któremu zagrają w najlepszego na świecie pokera, zagrają w najlepsze gry kasynowe, a wisienką na hazardowym torcie stają się zakłady sportowe.

David Baazov, który pełni rolę CEO w firmie Amaya Gaming jest bardzo zadowolony z tego co udało się dokonać w Pokerstars. Strategia, która jest sumiennie realizowana od pierwszych dni przejęcia okazuje się być bardzo skuteczna, a przejęcie upadającej legendy było świetnym ruchem biznesowym. Pokerstars ma się dalej rozwijać i być wzbogacane o kolejne funkcjonalności – ekspansja na nowe rynki oraz zwiększenie liczby klientów serwisu to cele na kolejne miesiące.

Zobacz również