Wspaniała funkcja w SlotsMillion

Ten wpis ma 7 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Internetowe kasyno SlotsMillion z dumą oglosiło, iż uruchomiło już nową funkcje ochronną mającą na celu dbanie o graczy korzystających z bonusów. Funkcja samodzielnie wyłapuje niedozwolone stawki oraz wykluczone z obrotu premiami przeróżne automaty.

Nowa opcja ma w sobie system pop-up, który wyskoczy z informacją natychmiast gdy dany zakład złamie regulamin obrotu bonusem.

Z całą sympatią popieramy tak innowacyjne kroki tego kasyna. Takie opcje niestety są znakomitą rzadkością, nawet w największych kasynach online. Niestety sami wiemy, jak łatwo jest o drobny błąd (ześlizgnięcie się kursora myszki na max bet, czy też nieświadome spinowanie na wykluczonym slocie) który po skończonym obrocie i następującej po tym próbie wypłaty, support danej firmy – nie musi, lecz może – bezlitośnie wykorzystać przeciwko nam.

Działanie tej jakże przyjaznej dla slotomaniaków funkcji możemy obejrzeć na filmiku zamieszczonym poniżej.

Zobacz również