Wietnam szeroko otwiera się na hazard

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

W przyszłym roku Wietnam planuje zezwolić swoim obywatelom na rozpoczęcie gry hazardowej w takich kasynach czy działalnościach w kraju, które były dostępnę tylko dla zagranicznych gości w przeszłości.

Akcja wejdzie w życie już niedługo dla wietnamskich obywateli i początkowo będą oni uprawnieni do zabaw hazardowych wyłącznie w kasynie Phu Quoc Island, w ramach trzyletniego programu testów. Rząd określi, że gracze mają 21 lat lub więcej, mają miesięczny dochód w wysokości 10 milionów dongów wietnamskich (około 432 USD) i płacą za wejście w wysokości 1 miliona dongów.

Badanie zawiera informacje, że kraj traci niemal 800 milionów dolarów rocznie, a jego mieszkańcy biorą urlop w pobliskiej Kambodży, aby obstawiać zakłady i grać w kasynach. Kraj chce odzyskać część tych pieniędzy i przynieść dochody z podatków. Wietnam ma 90 milionów ludzi i kwitnącą gospodarkę, która pozwala klasie średniej uczestniczyć w rekreacyjnych zajęciach, którymi wielu ludzi Zachodu może być zaskoczonych.

Zobacz również