Wazdan & Rabbit Entertainment

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Twórca gier internetowych Wazdan ogłosił, że podpisał umowę z Rabbit Entertainment, operatorem kasyn z Malty.

Umowa będzie zawierać gry Wazdana dodane do platformy Rabbit, która jest wykorzystywana do zasilania rozwiązań białych etykiet dla klientów. W kasynach tej marki znajdują się gry stołowe, automaty, wideo pokera, keno i gry na żywo. Po dodaniu tytułów Wazdan dostaniemy ponad 100 automatów, w tym najpopularniejsze gry firmowe: Highway to Hello, Fruits Go Bananas, and Fruit Mania Deluxe.

Komentując transakcję Andrzej Hyla z Wazdana powiedział: „To był rok pełen akcji, ponieważ Wazdan nadal opiera się na znaczącym postępie, jaki już osiągnęliśmy. Z przyjemnością podpisujemy tę umowę z Rabbit Entertainment, co było możliwe tylko dzięki ciężkiej pracy najbardziej oddanego i utalentowanego zespołu w iGaming, a naszym celem pozostaje stać się wiodącym producentem gier slotowych na świecie i kontynuowanie naszej trajektorii wzrostu dzięki tym znakomitym ofertom ze wspaniałymi firmami, takimi jak Rabbit Entertainment.”

Sara Klimper z Rabbit Entertainment również zauważyła: „Wazdan zdobywa sławę w przestrzeni iGamingowej i dostarczył kilka niezwykłych tytułów automatów wraz z wyjątkową technologią, która jest atrakcyjna dla operatorów i graczy. Z przyjemnością przekazujemy ich zawartość do Lapalingo i czekamy na budowanie długiego i korzystnego dla obu stron partnerstwa.”

Zobacz również