Videoslots wprowadza funkcje Jokera do Battle of Slots

Ten wpis ma 7 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Funkcjonalne i wielokrotnie nagradzane kasyno Videoslots, od najbliższego czasu będzie oferować swoim graczom szanse na podwojenie wygranych podczas walki w Battle of Slots dzięki nowej funkcji Jokera.

Battle of Slots jest czymś, co zrewolucjonizowało ofertę kasyn online, dzięki ogólnemu zainteresowaniu i ogromnej puli wygranych jak do tej pory. System miał premierę w październiku 2015 roku. Pozwala on graczom rywalizować i pogawędzić ze sobą, jak chociażby w lobby pokerowym, jak też oferuje rozgrywki head-to-head.

Gracze, którzy przy wstępnej rejestracji wybranej bitwy zostaną umieszczeni w losowaniu, mają szansę na podwojenie wygranych przez Jokera.

Nowa funkcja ma za zadanie zachęcić do szybszej rejestracji w bitwach, pomimo tego, iż ta już jest naprawdę ogromna.

Liczne walki odbywają się codziennie na najpopularniejszych grach na świecie, w tym od softu Netent, m.in. Starburst, Neon Staxx, Guns N 'Roses czy Jimi Hendrix, z wpisowym od € 1 do € 100.

Nagrody wahają się od € 50 do € 1000, natomiast freerollerzy próbujący Battle of Slots po raz pierwszy mogą wygrać od 500 do 1000 darmowych spinów do wykorzystania na różnych tytułach w całym katalogu gier kasyna.

Alexander Stevendahl, szef Executive Officer w Videoslots powiedział: „Battle of Slots był niesamowitym sukcesem od czasu premiery, a funkcja Jokera będzie niesamowitym dodatkiem podczas naszych gier.”

„Oczekujemy, że wyposażony w podwojenie naszych wygranych Joker, będzie skutkować jeszcze większymi pulami nagród i rejestracjami do walk.”

„Plus z wpisowego zadowoli każdego grającego” – kończy Alexander Stevendahl

Videoslots – 11 free spinów + bonus 100% do 200€ – REJESTRACJA

Zobacz również