Turnieje gier od Pragmatic Play za darmo

Ten wpis ma 3 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Producent gier Pragmatic Play postanowił wkroczyć na nowy poziom i udostępnił 120 swoich tytułów platformie do gier społecznościowych. Nieszablonowe działania najlepiej sprawdzają się na wysoce konkurencyjnych rynku gier online. Przy globalnym wzroście iGamingu o 13,2% w 2019-2020 roku ważne jest sondowanie, ale i wyznaczanie nowych trendów. Twórcy tytułów dla kasyn online badając preferencje graczy odkryli, że jednym z wyróżniających się czynników jest ogromna popularność gier online w jednoczesnym trybie dla wielu graczy. Wyzwanie i adrenalina są emocjami, które towarzyszą Ci, gdy grasz w kasynie online. Ten efekt wzmacnia się, gdy gracze mogą konkurować ze sobą, rywalizować z innymi o miejsce i pulę, każdorazowo po uruchomieniu gry.

Adrenalina x2

Platforma turniejów społecznościowych do której dołączył Pragmatic Play daje możliwość pokonania innych w drodze ku głównej nagrodzie. Wśród propozycji Dragon Kingdom: Eyes of Fire, The Hand of Midas, Aztec Bonanza. Platforma jest bezpłatna, ale w Social Tournaments możesz wygrać konkretne pieniądze. W poszukiwaniu wysokiej nagrody nie trzeba szukać i śledzić puli jackpotów, ale wystarczy wejść na platformę internetową i wziąć udział w kilku trwających turniejach darmowych slotów z nagrodami pieniężnymi. Grać możesz codziennie, co tydzień, miesiąc, w rywalizacjach specjalnych, o Golden Ticket. Najpopularniejsze są wieloetapowe turnieje cotygodniowe, które mają kwalifikacje i finały, co podgrzewa atmosferę. Konkurencyjność i atrakcyjność zapewnione na najwyższym poziomie.

 

Zobacz również