SoftGamings przyjmuje Edict Software do swojej platformy

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Grupa SoftGamings, na co dzień zajmująca się oprogramowaniem kasynowym, ogłosiła, że podpisała umowę partnerską z Edictem i przeniesie gry grupy na swoją platformę dystrybucyjną.

Umowa obejmie sporą ilość automatów Edict na platformę SoftGamings, w tym gamę automatów Merkur. Co więcej, platforma otrzyma dodatkowe gry stołowe, w tym blackjacka i ruletkę. Edict został założony w 1998 roku i opracowuje gry dla branży kasyn online i zawarł umowy dystrybucyjne w całej Europie. Grupa posiada licencje na Malcie i w Wielkiej Brytanii.

Irinia Sazonova, dyrektor ds. Partnerstw SoftGamings, opowiedziała o umowie, dzieląc się: „Uznaliśmy, że Edict jest jednym z wiodących twórców automatów do gier w Europie i poza nią, i chcieliśmy ich przedstawić i omówić możliwość nawiązania współpracy. Jesteśmy dumni, że możemy włączyć Edict na listę naszych partnerów i liczyć na długą i owocną współpracę.”

Zobacz również