Scout Gaming z licencją Logrand Entertainment Group

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Internetowa grupa bukmacherska Scout Gaming ogłosiła w tym tygodniu, że podpisała umowę z Logrand Entertainment i w rezultacie wejdzie na meksykański rynek sportów fantasy.

Umowa wprowadza na rynek meksykański produkt sportowy fantasy Scout, który ma ponad 6000 terminali do gier rozrzuconych po całym kraju, a także nadzoruje 14 różnych kasyn ziemskich. Sporty fantazyjne pozwalają graczom budować listę drużyn sportowych i otrzymują punkty, które zawodnicy wykonują w prawdziwych grach. Ci, którzy osiągają dobre wyniki, wygrywają gotówkę z miejsc, które obstawiają.

Komentując umowę Dyrektor generalny Scout, Andreas Ternstrom, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej transakcji, dzięki której wkraczamy na rynek meksykański. Widzimy duży potencjał w regionie i jesteśmy dumni, że Logrand wybierze jedną z wiodących meksykańskich marek. Ich ambicja budowania najwyższej oferty produktowej dobrze pasuje do naszych ambicji, a umowa jeszcze bardziej wzmacnia pozycję Scout Gaming jako wiodącego światowego dostawcy usług sportowych Fantasy Sports.”

Dyrektor operacyjny Logrand, Lenin Castilo, dodał: „Sojusz, który zawarliśmy z Grupą Scout Gaming w celu stworzenia naszej oferty Fantasy Sports, wzmacnia nasze zobowiązanie do zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości usług i zróżnicowanej platformy rozrywki online na wysokim poziomie – jesteśmy pewni, że zobaczą oni rosnącą liczbę użytkowników, a dzięki temu partnerstwu umocnimy naszą wiodącą pozycję w branży.”

Zobacz również