Rumunia z kolejną legalną firmą

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

 

 

Internetowa platforma bukmacherska Finnplay ogłosiła, że ​​otrzymała rumuńską licencję na grę, która pozwoli im oferować swoje usługi operatorom w tym kraju.

Finnplay otrzymał licencję Class II, która umożliwi grupie zaoferowanie swojej platformy w kraju. Rumuńskie Narodowe Biuro ds. Gier przyznało licencję, która dotyczy samej platformy. Nie wiadomo, czy zezwolenie pozwoli firmie oferować rozwiązania białej etykiety, tak jak w innych krajach.

Komentując licencjonowanie, Dyrektor generalny Finnplay, Martin Prantner, powiedział: „Cieszymy się, że przeszliśmy rygorystyczne kryteria wymagane do dostarczania operatorów na szybko rosnącym rynku regulowanym w Rumunii i mamy nadzieję zaoferować naszą ręcznie opracowaną technologię obecnym rumuńskim operatorom lub firmom, które chcą wejść na rynek iGaming.”

„To kolejny krok w kierunku naszej strategii biznesowej, polegającej na utrzymywaniu zgodności z regulacjami technicznymi i możliwościami wzrostu, w ramach której możemy zaoferować naszym klientom kompleksową platformę gier obsługiwanych na regulowanych rynkach UE, w tym w Wielkiej Brytanii, na Malcie, w Danii, a obecnie w Rumunii, z pełną gamą licencjonowanych produktów w całym spektrum iGaming.”

Zobacz również