Red Tiger z certyfikatem ISO

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Grupa gier hazardowych Casino Red Tiger Gaming ogłosiła w tym tygodniu, że otrzymała certyfikat ISO 27001, który pokazuje, że firma spełnia globalne standardy obsługi danych.

Certyfikacja ISO jest niezwykle trudna do zdobycia, ponieważ wnioskodawcy muszą kontrolować swoje systemy przez niezależne grupy. Uzyskanie certyfikatu ISO jest czymś, czego nie słyszymy u wielu kasyn internetowych, ale coraz częściej jest ono przyjmowane przez grupy, ponieważ organy regulacyjne używają go jako sposobu przyznawania licencji w swoich jurysdykcjach. Organizacja ISO została założona w 1947 roku i została przyjęta jako rozpoznawalna w większości krajów na całym świecie.

Mówiąc o certyfikacji Dyrektor generalny Red Tiger, Gavin Hamilton, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyznania tego certyfikatu, który świadczy o naszej chęci ochrony danych klientów naszych partnerów biznesowych.”

„Uważamy, że bardzo ważne jest, abyśmy sami oceniali się na podstawie międzynarodowych standardów, kiedy mamy do czynienia z danymi i bezpieczeństwem, i jesteśmy pewni, że będzie nam to służyło, gdy rozszerzamy naszą działalność na nowe terytoria.”

Zobacz również