Red Tiger Gaming & White Hat Gaming

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Internetowy deweloper gier Red Tiger Gaming ogłosił w tym tygodniu, że ich gry zostały uruchomione na platformie White Hat Gaming dzięki zawartej między nimi umowy dotyczącej treści.

Umowa zawiera bibliotekę 21 produktów Red Tiger, które zostały przeniesione na platformę White Hat, w tym automaty do gier, ruletkę, blackjacka i ruletkę. Tytuły są dostępne na komputerach i platformach mobilnych i mają mniej zasobów niż niektóre starsze gry dostępne od innych programistów.

Platforma White Hat obejmuje gry od NYX, NetEnt, Amaya, Microgaming, Ezugi, IGT i innych. Grupa oferuje swoje gry partnerom z kasyna, takim jak Reel Island, Spin Station, Miami Dice, Slot Planet innym.

Komentując umowę Dyrektor generalny Red Tiger, Gavin Hamilton powiedział: „Fantastycznie jest grać z White Hat Gaming i być w partnerstwie, które pomoże nam znacząco zwiększyć nasz międzynarodowy zasięg.”

„Stworzyli silną sieć partnerów operatorskich i jesteśmy pewni, że nasza szeroka gama gier o dużym zaangażowaniu okaże się hitem dla ich klientów.”

CMO WHG, Marc Weinberg, również skomentował współpracę: „Red Tiger Gaming produkuje najwyższej jakości treści od wielu lat i jesteśmy dumni, że możemy dodać kolejnego dostawcę najwyższej jakości do naszej sieci.”

„Byliśmy pod ogromnym wrażeniem dostarczanych przez nich gier i był to dla nas oczywisty wybór, aby udostępnić je naszym klientom.”

„W nadchodzących tygodniach pojawi się więcej nowych wersji, dlatego jesteśmy podekscytowani tym, ile ciekawych i unikalnych koncepcji gier Red Tiger przygotowało dla nas.”

Zobacz również