Red Rake z licencją UK

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Hiszpański deweloper internetowych gier hazardowych Red Rake Gaming ogłosił, że brytyjska Komisja ds. Hazardu przyznała im swoją licencję, która pozwoli firmie wejść na ich rynek.

Licencja jest certyfikatem Remote Gambling Software, które umożliwia Red Rake dostarczanie wielu gier wideo i gier stołowych operatorom kasyn online, którzy są również licencjonowani w danym kraju. Firma przeprowadziła audyt oprogramowania przez strony zewnętrzne w celu uzyskania certyfikatu dla danego kraju. W tej chwili testowana jest druga partia oprogramowania, która zostanie zaoferowana w dalszej kolejności.

Mówiąc o licencji dla RR, Nick Barr, powiedział: „Pozyskanie licencji do działania na rynku brytyjskim to wielki krok w naszej strategii regulacyjnej na 2019 r. Będzie to miało natychmiastowy wpływ, ponieważ wielu naszych klientów ma licencje UKGC i będą oni mogli teraz, aby zaoferować nasze gry ich graczom z Wielkiej Brytanii, jesteśmy również podekscytowani możliwościami, jakie daje nowa licencja i możemy przystąpić do współpracy z wieloma brytyjskimi operatorami, którzy już poprosili o naszą zawartość. Jesteśmy także bardzo dumni z uzyskania licencji UKGC jest to świadectwo naszego zaangażowania w odpowiedzialną grę i przejrzystość, z której UKGC ma najwyższe standardy.”

Zobacz również