Przychody GVC w pierwszej kwarcie

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Potężna, działająca na światową skalę grupa GVC Holdings zaktualizowała informacje dla inwestorów na temat wyników finansowych za pierwszy kwartał spółki, ujawniając wyższe przychody, mimo że na rynku brytyjskim wprowadzono zmiany terminów zakładów bukmacherskich.

Pierwszy kwartał spółki zakończył się 30 marca 2019 roku i przyniósł następujące wyniki:

Przychody netto z gier wzrosły o 8%, głównie dzięki wirtualnym sportom i wyższym liczbom zakładów
Przychody ze sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii na poziomie płaskim
Przychody online w Wielkiej Brytanii wzrosły o 17%

W Wielkiej Brytanii ostatnio określono i zatwierdzono maksymalny zakład na terminale bukmacherskie o stałym kursie 2 GBP, w porównaniu z poprzednim maksimum wynoszącym 100 GBP. Prawdopodobnie spowoduje to krótkoterminowe straty w maszynach, ale może także zaowocować tym, że pieniądze zostaną wydane na inne gry hazardowe, zwłaszcza online. GVC nadzoruje ogromne firmy bukmacherskie bwin, Coral, Ladbrokes, Gala Casino i partypoker, więc prawdopodobnie będą w stanie przetrwać tę burzę.

Komentując wyniki, dyrektor generalny GVC Kenneth Alexander powiedział: „Nadal obserwujemy dobry wzrost wolumenu we wszystkich głównych markach i terytoriach internetowych, a my nadal jesteśmy bardzo pewni, że osiągniemy cel dwucyfrowego wzrostu NGR w Internecie. Włochy i Wielka Brytania zostały zrównoważone przez poprawę marż na innych terytoriach, co świadczy o korzyściach zarówno z geograficznej, jak i produktowej dywersyfikacji w całej Grupie.”

Zobacz również