Patagonia zgrywa się z GameArt

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Internetowa grupa zakładów kasynowych Patagonia Entertainment ogłosiła, że ​​podpisała umowę z GameArt i będzie pracować nad przeniesieniem tytułów tego producenta na swoją platformę.

Patagonia pracuje nad stworzeniem światowej klasy platformy, integrując gry różnych programistów, takich jak NYX, NetEnt, Spinomenal i wielu innych. Nowa umowa z GameArt pozwoli grupie wdrożyć swoje automaty do gier na platformie Patagonia, która następnie zaoferuje automaty klientom kasyn. GameArt ma dziesiątki przeróżnych slotów, w tym m.in. Storming Flame, Cleopatra Jewels i Queen of Seas. Patagonia jest popularna przede wszystkim w Azji i pracuje nad ekspansją w Ameryce Łacińskiej, a także w regulowanych jurysdykcjach.

Komentując umowę, Patagonia Global Business Development Manager, Victor Arias, powiedział: „Cyfrowa zawartość gier GameArt jest mile widzianym dodatkiem do naszej wciąż rozwijającej się platformy – nowe tytuły będą bardzo popularne w całej Ameryce Łacińskiej, a my sami oczekujemy wysokich wyników.”

Szefowa GameArt, Maja Lozej, dodała: „Współpraca z partnerami, którzy podzielają nasz entuzjazm i zaangażowanie w dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości naszym klientom, jest zawsze przyjemnością. Jesteśmy pewni, że automaty GameArt zostaną dobrze przyjęte przez graczy na dynamicznych rynkach LATAM gdzie Patagonia zyskała tak znakomitą reputację.”

Zobacz również