Patagonia Entertainment & PG Soft

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Firma Patagonia Entertainment, zajmująca się grami losowymi, podpisała umowę z firmą PG Soft i zaoferuje jej gry na swojej platformie.

Porozumienie będzie dotyczyć dystrybucji gier mobilnych PG Soft na platformie Patagonia, która następnie zaoferuje je swoim partnerom kasynowym. PG Soft został założony w 2015 roku i wydał szereg różnych tytułów, takich jak Hip Hop Panda i Santa’s Gift Rush. Gry są zaprojektowane z myślą o urządzeniach mobilnych, ale można je także odtwarzać na tradycyjnych komputerach.

Dyrektor prasowy PG Soft Kera Sheng mówi o umowie, ujawniając: „Dzięki takiemu imponującemu portfolio, PG SOFT z dumą nawiązuje współpracę z Patagonia Entertainment, łącząc kreatywność i różnorodność gier PG SOFT. Jesteśmy więc pewni, że to partnerstwo zapewni graczom najlepsze doświadczenia w grach.”

Victor Ariad, Patagonia, dodał: „Twórczość PG SOFT i zaangażowanie w innowacyjność oznacza, że ​​jej gry będą mile widzianym dodatkiem do naszego rosnącego portfolio partnerów.”

Nie było ram czasowych na integrację gier od czasu prasy.

Zobacz również