Pariplay z nową grą

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Pariplay wysyła graczy z powrotem do starożytnego Egiptu, uruchamiając ich nowy slot „Luxor”, który przywraca nas do czasów króla Tut i daje szanse zabrania do domu królewskiej fortuny.

Gra jest automatem z 5 bębnami, który ma 243 sposoby na wygraną, dzięki czemu może rozwinąć się do 1944 sposobów na wygraną w ramach jednej z funkcji gry. Symbole gry składają się z kombinacji złotych symboli, egipskiej rodziny królewskiej i symboli opartych na kartach, które można zobaczyć na większości automatów. Dodatkowe funkcje gry obejmują symbole wieloznaczne, rozwijanie bębnów, symbole rozproszone i darmowe obroty. Cechy te łączą się, dając graczowi procent zwrotu z gracza (RTP) w wysokości 95,95%, co jest konkurencyjne w stosunku do innych automatów online innych deweloperów.

Mówiąc o premierze gry, Dyrektor Marketingu Pariplay, Richard Mintz, powiedział: „Jesteśmy mocno skoncentrowani na innowacjach w automatach. Nasz zespół programistów przekroczył wiele barier przy slocie Luxor. Stworzyliśmy wspaniałe środowisko do gier i innowacyjne wbudowane funkcje gry jak rozwijająca się funkcja Luxor w szpulach i osobna gra premiowa 'Grób Faraona’.”

Gra jest już dostępna do gry w kasynach oferujących bibliotekę automatów Pariplay.

Zobacz również