Paf z licencją w Szwecji

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Firma Paf z siedzibą w regionie Aland Island otrzymała szwedzką licencję na grę, która pozwoli operatorowi dostarczać swoje gry graczom w tym kraju legalnie od 1 stycznia.

Licencja została zatwierdzona przez Szwedzki Urząd ds. Gier Hazardowych i pozwoli popularnemu Pafowi oferować swoje gry kasynowe na ich terenie. Paf wcześniej oferował swoje gry online w kraju bez licencji, ale teraz, gdy kraj jest regulowany, są chętni, aby znaleźć się po właściwej stronie prawa, by uniknąć bycia na czarnej liście.

Paf został otwarty w 1974 roku i zaczął początkowo oferować rejsy promem dla graczy w okolicy, przed rozszerzeniem do gier online w regionach skandynawskich.

Mówiąc o licencji, CEO Paf, Christer Fahlstedt, powiedział: „Jako szwedzki dyrektor generalny prawdziwie skandynawskiej firmy z branży gier hazardowych jestem dumny i podekscytowany, ponieważ regulacje dotyczące hazardu postawią wszystkich operatorów w Szwecji na równych prawach. Ta licencja nagrodzi nasze głębokie zaangażowanie w opiekę nad klientami i nasza silna lokalna wiedza Paf wyróżnia się rodzajem zrównoważonego rozwoju, którego wymaga rynek regulowany.”

Zobacz również