Ohio: Hazard na przyczepie?

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Policja w Girard w stanie Ohio ogłosiła w tym tygodniu, że aresztowali dwóch mężczyzn oskarżonych o prowadzenie operacji hazardowej z poziomu małej przyczepy.

Dwóch oskarżonych w tej sprawie to James Locke z Warren i Samuel Staffen z Georgii. Rzekomo zaparkowali przyczepę hazardową na zewnątrz stacji benzynowej, gdzie prowadzili uzbrojenie. Mężczyźni powiedzieli, że ich gra dała graczom szansę na wygranie dużych nagród, takich jak Xbox i PS4, ale te nagrody w rzeczywistości były nie do zdobycia. Gra była planszami o różnych poziomach ze spinaczami, które miały numery. Piny miały numery, które poszły w kierunku partytury, która podobno została zbudowana, aby umożliwić wygraną. Duet jest oskarżony o kradzież setek dolarów od graczy, w tym jednego człowieka, który stracił 245 $.

Ten człowiek był na tyle zdenerwowany, że udał się na policję, gdzie detektyw Greg Manete powiedział: „Ktoś podszedł naprzód, mówiąc: „Hej, uważam, że to kompletny przekręt”, a potem zaczęliśmy łączyć fakty i stało się to jest oczywiste.”

Policja poszła na zwiastun i poprosiła o papiery, które pozwoliły im uruchomić automat do gier w mieście. Tych oczywiście nie otrzymali. Wspólnicy zostali aresztowani i oskarżeni o kryminalne wykroczenie, hazard i oszukiwanie.

Warto dodać, że pudełka od konsol do gier były totalnie puste.

W powyższy sposób skradziono tysiące dolarów od zwykłych ludzi.

Zobacz również