Nowa ruletka na żywo z wieloma kołami

Ten wpis ma 4 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Unikalna wielokołowa ruletka od Evolution Gaming została po raz pierwszy zaprezentowana na targach branżowych ICE 2020. Kilka miesięcy po premierze zostaje wprowadzona do kasyn na żywo. Evolution jest liderem w dostarczaniu rozwiązań dla Live Casino. Na swoim koncie ma wielokrotnie nagradzane tytuły, jak Lightning Roulette i Immersive Roulette. Do grona ciekawych wariantów gry w ruletkę dołączy teraz Instant Roulette. Nowa wersja ściśle odpowiada na potrzeby graczy, którzy chcą lepiej kontrolować tempo gry.

Nieograniczony czas decyzji

Instant Roulette składa się z 12 osobnych kół do ruletki ustawionych obok siebie w kilku rzędach. Koła są ze sobą automatycznie zsynchronizowane i obracają się przez cały czas. Kulki spadają jedna po drugiej na różne koła. Masz tyle czasu ile tylko potrzebujesz, aby wybrać liczby i postawić zakład. To jest właśnie przewaga nad zwykłą grą, nie usłyszysz No more bets. W momencie, gdy jesteś gotowy naciskasz przycisk Zagraj Teraz. Najbliższe koło, na które właśnie spada kulka jest wybierane automatycznie jako Twoje, na które postawiono zakład.

I o ile czas na Twoją decyzję właściwie nie ma końca, o tyle wynik poznajesz prawie natychmiast. Jeśli kolejne rundy gry miałyby mieć taki sam zakład wystarczy nacisnąć Rebet i podkręcić tempo gry. Evolution Gaming wyliczył, że 12 kół kręcących się jednocześnie i bez przerwy daje graczowi szanse na kontrolę i dopasowanie gry do siebie. Zawsze trafisz na swoją spadającą kulkę, ale nie zmienia to losowości samej ruletki.

Zobacz również