Nowa ruletka na żywo z wieloma kołami

Unikalna wielokołowa ruletka od Evolution Gaming została po raz pierwszy zaprezentowana na targach branżowych ICE 2020. Kilka miesięcy po premierze zostaje wprowadzona do kasyn na żywo. Evolution jest liderem w dostarczaniu rozwiązań dla Live Casino. Na swoim koncie ma wielokrotnie nagradzane tytuły, jak Lightning Roulette i Immersive Roulette. Do grona ciekawych wariantów gry w ruletkę dołączy teraz Instant Roulette. Nowa wersja ściśle odpowiada na potrzeby graczy, którzy chcą lepiej kontrolować tempo gry.

Nieograniczony czas decyzji

Instant Roulette składa się z 12 osobnych kół do ruletki ustawionych obok siebie w kilku rzędach. Koła są ze sobą automatycznie zsynchronizowane i obracają się przez cały czas. Kulki spadają jedna po drugiej na różne koła. Masz tyle czasu ile tylko potrzebujesz, aby wybrać liczby i postawić zakład. To jest właśnie przewaga nad zwykłą grą, nie usłyszysz No more bets. W momencie, gdy jesteś gotowy naciskasz przycisk Zagraj Teraz. Najbliższe koło, na które właśnie spada kulka jest wybierane automatycznie jako Twoje, na które postawiono zakład.

I o ile czas na Twoją decyzję właściwie nie ma końca, o tyle wynik poznajesz prawie natychmiast. Jeśli kolejne rundy gry miałyby mieć taki sam zakład wystarczy nacisnąć Rebet i podkręcić tempo gry. Evolution Gaming wyliczył, że 12 kół kręcących się jednocześnie i bez przerwy daje graczowi szanse na kontrolę i dopasowanie gry do siebie. Zawsze trafisz na swoją spadającą kulkę, ale nie zmienia to losowości samej ruletki.

Zobacz również