Niesamowity progres Yggdrasil

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Szwedzki producent potwierdza go nie tylko przez pryzmat cennych nagród zdobywanych na najważniejszych galach, lecz także w samych liczbach.  Yggdrasil Gaming ogłosił wprowadzenie wyników finansowych za pierwszy kwartał 2018 roku, zaznaczając przy tym, iż przychody są o 73% wyższe niż przed rokiem. To wynik, z jednej strony godny pozazdroszczenia, natomiast z drugiej pokazujący niebanalny progres i rozwój firmy przez tak krótki czas. No cóż, gdy patrzymy na sloty Yggdrasil, niczemu się de facto nie dziwimy.

Producent nie postawił na zanudzanie zainteresowanych samymi liczbami i skupił się również na pojedynczych sukcesach niezwiązanych z finansami. Mowa tutaj o zdobyciu nagrody innowatorów roku, czy wydaniu pierwszego automatu we współpracy z White Label Studios.

Komentując wyniki swojej firmy, dyrektor generalny Fredrik Elmqvist powiedział: „Uważam, że warunki są odpowiednie dla dalszego silnego wzrostu.

„Obserwujemy duże zainteresowanie naszymi grami i narzędziami promocyjnymi w grze zarówno wśród operatorów, jak i graczy końcowych.

„Jestem bardzo podekscytowany możliwościami, jakie przed nami stoją, i nadal będziemy priorytetowo traktować wzrost i budować naszą ofertę na światowym poziomie”.

Zobacz również