Nevada Gaming Commission zgłasza skargę przeciwko Steve Wynnowi

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

W tym tygodniu regulatorzy gier Nevady złożyli 23-stronicową skargę przeciwko byłemu potentatowi gier Steve Wynnowi, co prawdopodobnie spowoduje cofnięcie jego licencji na grę w stanie Silver State.

Skarga mówi, że rzekome przewinienie seksualne Wynna, które doprowadziło go do rezygnacji z funkcji kierowniczej i sprzedaży udziałów w Wynn Resorts, zniszczyło cały przemysł bukmacherski w Nevadzie. Raport stwierdza, że Wynn nie nadaje się do bycia związanym z całą branżą, i domaga się, aby Nevada Gaming Commission ukarała Wynna grzywną i cofnęła jego licencję.

Wynn Resorts zapłaciło grzywnę w wysokości 20 USD na początku tego roku po tym, jak ustalono, że kierownictwo nie zbadało w odpowiedni sposób roszczeń o napaść seksualną ze strony Wynna. Oskarża się go o naciskanie kobiet na związki seksualne, które działały w firmie. Wynn zaprzecza zarzutom.

Zgodnie z prawem stanowym, raport i skarga zostaną doręczone dla Wynna osobiście. Będzie miał 15 dni na odpowiedź lub automatyczną rezygnację.

Zobacz również