Nevada: o 7,7% niższe przychody

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Sierpniowe przychody hazardowe w Nevadzie spadły do rocznego minimum wynoszącego 913 milionów dolarów, co regulatorzy przypisują brakowi dużych wydarzeń w Las Vegas.

Rada Kontroli Gier w Nevadzie poinformowała, że ​​wygrana kasyna stanowego spadła o 7,7% w porównaniu z rokiem poprzednim, podczas gdy liczba Las Vegas spadła o 12,4% do 477,9 milionów dolarów. Liczby spadły ze względu na pojedynek bokserski pomiędzy Floydem Mayweathem a Conorem McGregorem, który przyciągnął ogromną liczbę graczy, którzy byli naocznymi świadkami walki. Aby zilustrować wpływ walki, dochody z zakładów sportowych spadły o 63% do 12,6 miliona dolarów.

Mówiąc o wynikach, starszy analityk NCGB, Michael Lawton, powiedział: „W ubiegłym roku wzrost był częściowo spowodowany bardzo udaną walką pomiędzy Mayweathem i McGregorem, w wyniku czego jesteśmy rozczarowani, ale nie jesteśmy zaskoczeni tym, że w sierpniu spadł on o 12,4% w stosunku do Strip.

„Przewidujemy, że jest to krótkoterminowa tendencja, która dotknęła jedynie trzeci kwartał.”

Zobacz również