NetEnt uruchamia nową linię produktów „Max”

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Szwedzka internetowa grupa bukmacherska NetEnt ogłosiła, że ​​wprowadziła nową linię produktów do automatów, którą nazywa MAX.

Seria gier MAX zaspokoi graczy szukających szansy na wygraną, którzy dostosowują zmienność do swoich gier. Zwiększona zmienność stwarza szansę na duże wygrane, ale wiąże się również z ryzykiem długich sesji bez wygranych. Gry rozpoczną swoją przygodę od 23 sierpnia, kiedy to BerryBurst i BerryBurst MAX wystartują u operatorów kasyn.

Komentując nową linię, Henrik Fagerlund z NetEnt powiedział: „Ważne jest dla nas zróżnicowanie zmienności w naszych grach, ponieważ wiemy, że nasi partnerzy domagają się bardziej elastycznych gier dostosowanych do różnych potrzeb graczy, a my jesteśmy dostawcą, który słucha naszych klientów i dostarczać odpowiednią jakość.”

„Jesteśmy pewni, że wydawnictwa MAX dodadzą nowego wymiaru naszej i tak już bardzo popularnej ofercie i niezmiernie cieszymy się z podniesienia standardu rozgrywki dla wszystkich graczy.”

Zobacz również