Netent poszerza horyzonty, nowym celem Meksyk

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Netent postanowił poszerzyć swoją ofertę o kraje obu Ameryk oraz Azji, w których hazard online nie został jeszcze prawnie uregulowany ani zakazany. Główny nacisk w najbliższych miesiącach będzie kładziony na Meksyk i to Meksykowi poświęcimy najwięcej uwagi. Per Eriksson, prezes Netent zapowiedział debiut swoich produktów na meksykańskim rynku.

Uważa on, że Meksyk oraz wiele innych państw jest dopiero we wczesnej fazie rozwoju hazardowych gier online, a Meksyk jest łakomym kąskiem dla branży hazardowej, ponieważ w tym kraju hazard jest powszechną i lubianą rozrywką. Popyt na gry online jest więc olbrzymi, Meksyk coraz szybciej się rozwija i nadszedł czas na zachęcenie graczy do zabawy online – bo oprócz wygranych to zabawa jest najważniejsza! Netent uważa, że jest jeszcze wiele do zrobienia na rynkach, które dopiero zaczynają się tworzyć, a Meksyk zapoczątkuje kolejną fazę rozwoju branży hazardowych gier online oraz zwiększy znajomość firmy na świecie i jej przychody.

Netent ma nadzieje, że przyczyni się do znacznego wzrostu rynku kasyn online w Meksyku i innych krajach, co najmniej porównywalne z rozwojem w Europie, gdzie w roku 2014 zysk spółki wzrósł o 46%. Ponadto w ciągu najbliższych miesięcy Netent ma zamiar otworzyć swoją placówkę w Hiszpanii, a w drugim kwartale 2015 roku zawitają do New Jersey.

Zobacz również