Netent napędzi Churchill Downs

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Szwedzki deweloper gier NetEnt ogłosił, że podpisał umowę z Churchill Downs na dostarczanie gier kasynowych w stanie New Jersey.

Umowa obejmie popularne automaty NetEnt, takie jak Gonzo’s Quest, Starburst i wiele innych oferowanych graczom przez markę Churchill Downs. Churchill Downs jest znany z tego, że jest jedną z największych marek wyścigów konnych w Ameryce i dywersyfikuje się, opracowując platformy internetowe dla państw regulowanych. Gry będą dostępne zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na platformach mobilnych.

W komunikacie prasowym na stronie NetEnt, dyrektor zarządzający NetEnt Americas Erik Nyman powiedział: „Jesteśmy podekscytowani faktem, że zaczęliśmy dostarczać nasze popularne tytuły gier dla marki Churchill Downs, prawdopodobnie najbardziej znanej ze słynnego flagowego wyścigu konnego, Kentucky Derby. Dzięki naszym ekscytującym tytułom jestem pewien, że będziemy ważnym wkładem w rozwój kasyn online dla Churchilla Downsa.”

Prezydent Churchill Downs Interactive, Ian Williams dodał: „Nie ma wątpliwości, że gry NetEnt okazały się ulubionymi automatami na każdym rynku, na którym zostały wdrożone. Czekamy na dodanie tytułów takich jak Jumanji, Starburst i Gonzo’s Quest, aby zaoferować najlepsze możliwe wrażenia dla naszych graczy.”

Zobacz również