Netent live z informacjami o MŚ 2018

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Szwedzki producent gier również będzie aktywnie włączony w nadchodzące Mistrzostwa Świata w Rosji. Firma wypuściła swój World Cup Free Round Widget na automaty do gry tydzień temu, ale produkt na żywo pojawi się w przyszłym miesiącu. Ma on nosić nazwę Live Sports Roulette, która będzie zawierać zestaw widżetów, wiadomości w czasie rzeczywistym i wszelakie statystyki, oferując przy tym jednocześnie grę w ruletkę na żywo. Innowacyjna ruletka będzie wydana 14 czerwca i będzie produktem kompatybilnym na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.

Komentując nowy produkt, główny dyrektor ds. Produktów Net Ent Henrik Fagerlund powiedział: „Live Sports Roulette oferuje prawdziwie wciągające wrażenia piłkarskie, podczas gdy gracze korzystają z naszych gier na żywo.”

„Dzięki Mistrzostwom Świata, które są tuż za rogiem, jest to idealna okazja, aby wprowadzić ruletkę Smash Goal, dając graczom szansę na wygrywanie codziennych nagród, a także pozostając na szczycie całej akcji podczas turnieju.”

 

Zobacz również