Nektan podpisał umowę z Wazdanem

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Platforma gier kasynowych Nektan ogłosiła w tym tygodniu, że podpisała umowę z Wazdanem i doda gry dewelopera do swojej oferty.

Umowa obejmie wszystkie gry Wazdana oferowane na platformie, które będą następnie dystrybuowane do partnerów kasyna grupy. Zostanie przeniesionych ponad 110 gier, wraz nowymi tytułami dodanymi w miarę ich opracowywania. Nektan miał dobry 2018 rok i chce kontynuować ten trend w roku obecnym, m.in. przez zawieranie kolejnych partnerstw, aby ulepszać swoją ofertę.

Jane Ryan z firmy Nektan opowiedziała o umowie, zauważając: „Współpraca z Wazdanem to dla nas ważny ruch, ponieważ nadal ulepszamy naszą ofertę gier o treści pochodzącej od najbardziej innowacyjnych dostawców gier w branży.”

„Dzięki innowacyjnemu podejściu do tworzenia gier, automaty Wazdan pomogą zróżnicować gry dostępne za pośrednictwem naszej platformy dystrybucji treści, E-Lite, i jesteśmy pewni, że spodobają się one naszej sieci globalnych operatorów i ich graczy.”

Szef działu sprzedaży Wazdana Andrzej Hyla dodał: „Cieszymy się, że możemy zintegrować nasze gry z platformą E-Lite firmy Nektan, która przyspieszy nasze wysiłki na rzecz rozszerzenia globalnego zasięgu Wazdana.”

„Proces integracji z Nektanem był szybki, bezproblemowy i wydajny. Czekamy na ekscytującą i owocną współpracę z Nektan.”

Gry są zintegrowane i będą dostępne w najbliższej przyszłości w partnerskich kasynach Nektan.

Zobacz również