Multilotto ze szwedzką licencją iGaming

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!
W zeszły czwartek internetowa firma Multilotto ujawniła, że ​​otrzymała licencję od szwedzkiego regulatora gier, umożliwiającą grupie oferowanie produktów hazardowych online legalnie, gdy nowe przepisy dotyczące zakładów zaczęły obowiązywać od 1 stycznia.

Udzielanie licencji jest najnowszym rozwiązaniem w Szwecji, która wydała pakiet licencji, aby kraj został ustanowiony na zliberalizowanym rynku. Multilotto jest nieco inne niż większość operatorów kasyn, którzy uzyskują licencje, ponieważ zapewniają dostęp do gier w stylu loterii, a także opcji kasynowych. Firma stosuje styl polisy ubezpieczeniowej biznesu, jeśli gracz trafi prawidłowe liczby w loterii i wygra główną wygraną.

Multilotto pochodzi z Malty, a także posiada licencje w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Opierają się głównie na Europie i wydaje się, że chcą utrzymać ekspansję na rynkach regulowanych.

Zobacz również