MuchBetter staje się rozwiązaniem płatniczym The Stars Group

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Grupa przetwarzania płatności internetowych MuchBetter ogłosiła w tym tygodniu, że podpisała umowę z The Stars Group i zapewni usługi płatnicze na rzecz zakładów grupowych w ruchu.

MuchBetter działa w celu ochrony danych użytkownika, wykorzystując funkcje zabezpieczeń, takie jak identyfikator dotykowy, kody bezpieczeństwa, parowanie urządzeń i wiele innych, aby zatwierdzić usługi płatnicze. Firma pracowała nad rozwojem procesów, które skutkują natychmiastowymi usługami wypłat i niskimi opłatami dla operatorów. The Stars Group będzie pracować nad korzystaniem z usługi w swoich produktach PokerStars, BetStars, Full Tilt i PokerStars.

Jens Bader, współzałożyciel firmy MuchBetter, wypowiedział się na temat tej umowy, ujawniając: „Model biznesowy MuchBetter ma rzucić wyzwanie dotychczasowym firmom obsługującym płatności iGaming, dostarczając elastyczną alternatywę, która stawia użytkownika na pierwszym miejscu, a nasz cel jest prosty: zapewnić grupie The Stars Group to, co najlepsze.”

Żadna z firm nie określiła czasu na integrację produktu z czasem prasy.

Zobacz również