MrGreen dołącza do EGBA

Kasynowy gigant MRG (Mr Green) ogłosił w tym tygodniu, że dołączył do Europejskiego Stowarzyszenia Gier i Zakładów, organu działającego w Europie w celu normalizacji stosunków z organami krajowymi związanymi z hazardem.

Celem grupy jest stworzenie bezpiecznego i niezawodnego przemysłu dla graczy w Europie. Grupa regularnie kontroluje swoich członków pod względem zgodności z przepisami i regulacjami. Członkowie EGBA mają obecnie ponad 20 milionów klientów w całej Europie, a rynek ten wciąż rośnie, gdy gracze przechodzą do kasyn na swoich telefonach lub komputerach.

Komentarz Sekretarza Generalnego EGBA, Maartena Haijera: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że MRG dołączył do rodziny EGBA i cieszymy się na bliską współpracę z nimi na rzecz otwartego, dobrze uregulowanego rynku gier online w UE i EOG. MRG przynosi silny profil odpowiedzialności i razem będziemy pracować nad rozwojem atrakcyjnych rynków regulowanych, które są w stanie skierować konsumentów i zapewnić wysoki poziom ich ochrony. Jest to ekscytujący, ale trudny czas dla europejskich operatorów i cieszymy się, że renomowani operatorzy jak MRG dostrzegają korzyści z bliższej współpracy z EGBA.”

Dyrektor generalny MRG Per Norman dodał: „MRG podziela pogląd EGBA, że branża musi zbliżyć się do siebie, aby stworzyć bezpieczne i niezawodne europejskie środowisko cyfrowe dla graczy.”

Zobacz również