Microgaming zamyka sieć pokerową

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Gigant hazardu online, firma Microgaming ogłosiła, że zamknie swoją sieć pokerową w 2020 roku, tym samym zamykając jedną z najstarszych sieci pokerowych na rynku.

Poker room został uruchomiony w 2004 roku i służył niezliczonej liczbie graczy na wielu rynkach. Decyzja o zamknięciu pokojów zapadła po wewnętrznej analizie strategii firmy, która ujawniła, że ​​produkt nie był zgodny z tym, na czym chcą się skoncentrować w przyszłości. Szczegółowe informacje na temat zamknięcia platformy nie są jeszcze dostępne, ale na razie oczekuje się, że sieć będzie działać normalnie.

Dyrektor generalny Microgaming, John Coleman, powiedział o tej decyzji, zauważając: „Model sieciowy nie jest już zgodny z naszą strategiczną wizją pokera i jest to właściwy czas, aby ogłosić zamknięcie, ponieważ skupiamy się na redystrybucji kluczowych zasobów i personelu w całej firmie.”

„Podczas gdy sieć będzie się zamykać, nie jest to koniec pokera w Microgaming, który ma na celu dostarczanie najbardziej przyjemnych wrażeń rozrywkowych, przodując dzięki światowej klasy treściom w grach.”

„Ostatecznie ten krok pomoże firmie zrealizować tę wizję, podążając nowym strategicznym kierunkiem wertykalnym, którego szczegóły zostaną ujawnione we właściwym czasie.”

Dalsze szczegóły zostaną podane w nadchodzących miesiącach.

Zobacz również