Microgaming uruchamia „Stormcraft Studios”

Internetowy deweloper automatów do gier Microgaming ogłosił, że uruchomił niezależną firmę zajmującą się projektowaniem gier, nazwaną Stormcraft Studios.

Nowy programista dostarczy swoje gry do Microgaming, który z kolei będzie dystrybuować owe automaty do kasyn partnerskich Microgaming. Gry dewelopera składają się z wielu byłych programistów Microgaming, z których wielu pracuje nad tytułami takimi jak Mega Moolah. Pierwsza gra zostanie stworzona się jutro i zostanie nazwana Fortunium.

Dyrektor ds. kreatywności w Stormcraft Studios, Terence Igesunda, powiedział: „Rozrywka i kunszt stanowią rdzeń wszystkiego, co robimy w Stormcraft Studios. Dokładne rozważenie, jakie dajemy użytkownikowi, będzie łatwe do rozpoznania we wszystkich nadchodzących grach, które rozwijamy wyłącznie dla Microgaming.”

David Reynolds z Microgaming dodał: „To ekscytujące móc współpracować z niektórymi legendami branżowymi kryjącymi się za największymi tytułami Microgaming, aby dostarczyć nową falę treści pod nową marką Stormcraft Studios.”

„Pasja zespołu do jakości i tworzenia najlepszych gier jest charakterystyczna we wszystkim, co robią.”

„Nie możemy się doczekać, aby odsłonić ekskluzywne treści, które będą dostępne w ciągu najbliższych kilku miesięcy.”

Zobacz również