Microgaming rozpoczyna współpracę z Switch Studios

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Jeden z najpopularniejszych deweloperów internetowych, marka Microgaming, ogłosiła w tym tygodniu, że współpracuje ze Switch Studios, aby dystrybuować gry tego producenta wyłącznie za pośrednictwem swoich platform.

Switch ma swoją siedzibę w Ipswich w Wielkiej Brytanii i ma niewielki zespół, który tworzy wciągające gry online dla graczy. Ich pierwszą grą jest ruletka, która jest projektem 3D w klasyczną grę stołową. Gra ma realistyczną fizykę piłki i wspiera ulubione, specjalne zakłady jak i zakłady na torze wyścigowym. Gra obsługuje urządzenia mobilne i stacjonarne, zapewniając maksymalną kompatybilność. Przyszłe gry są w fazie rozwoju, natomiast blackjack zostanie wydany w przyszłym miesiącu.

Umowa jest najnowszą podpisaną przez Microgaming z mniejszymi studiami, ponieważ grupa chce rozszerzyć swój zasięg dzięki różnym opcjom gier na swoich platformach.

Mówiąc o umowie CEO Microgaming, John Coleman, powiedział: „Wprowadzenie Switch Studios do segmentu gwarantuje, że mamy dedykowane zasoby do wprowadzania innowacji i ulepszania naszej oferty gier stołowych. Zespół wykazał już możliwości tworzenia stylowych i wyrafinowanych gier kasynowych, które są bardzo oryginalne i zabawne. Z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój naszej strony w nadchodzących miesiącach.”

Switch Studios Tom David dodaje: „Wierzymy, że nasze doświadczenie w branży mobilnej, społecznej i eGaming stawia nas w doskonałej pozycji do wprowadzania innowacyjności i stylu w branży gier online, a naszym celem jest dostarczenie najlepszego wyboru klasycznych gier stołowych.

Zobacz również