Maciej Szczęsny i OddsRing zaprasząją na pizzę

Ten wpis ma 8 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Co mają ze sobą wspólnego internetowe zakłady, pizza i Maciej Szczęsny? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Były bramkarz polskiej reprezentacji, znany z gry w takich klubach jak Wisła Kraków, Widzew Łódź czy Legia Warszawa, zaprasza na pizzę z okazji startującej właśnie 23 kolejki rozgrywek Ekstraklasy.

Już drugi raz z rzędu taką promocję dla swoich klientów przygotował operator serwisu z zakładami sportowymi, firma OddsRing. We współpracy z siecią TelePizza oferuje on darmowa pizze, którą można sobie zjeść podczas oglądania meczu we własnym domu. Wszak nie ma nic lepszego, niż sportowe emocje połączone ze smacznymi przekąskami. Zwłaszcza ze ta kolejka Ekstraklasy zapowiada się na wyjątkowo emocjonującą.

Skoro organizatorem akcji promocyjnej jest OddsRing, oznacza to, że ma ona coś wspólnego z ich specjalizacją, czyli zakładami sportowymi. I rzeczywiście. Żeby otrzymać cyfrowy kod, upoważniający do odbioru darmowej pizzy, trzeba obstawić przynajmniej jeden zakład podczas aktualnej kolejki spotkań. Ci, którzy brali udział w poprzedniej edycji, muszą obstawić zakład za minimum 50 złotych. Jeśli jednak nie korzystało się jeszcze z promocyjnej oferty, można dostać darmową pizzę już przy zakładzie za 20 złotych.

Konto w OddsRing możecie otworzyć klikając TUTAJ – otrzymacie dodatkowy bonus od pierwszej wpłaty.

Zobacz również