Liczby Evolution Gaming rosną w pierwszym kwartale

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Evolution Gaming, gigant zajmujący się oprogramowaniem na żywo, ogłosił wyniki finansowe za pierwszy kwartał, ujawniając, że przychody wzrosły o 54% w porównaniu z tym samym okresem w 2018 roku.

Najważniejsze wskaźniki finansowe za pierwszy kwartał kończący się 31 marca 2019 roku były następujące:

Przychody operacyjne wzrosły o 54% do 79,3 mln EUR
Miejsca na zakłady do 5,1 mld z 3,1 mld w ubiegłym roku
Całkowite koszty operacyjne w wysokości 491 mln EUR, głównie dzięki ekspansji
Zyski przed opodatkowaniem w wysokości 30,1 mln EUR, w porównaniu z 17,8 mln EUR w ubiegłym roku
Zyski po opodatkowaniu w wysokości 28,6 mln EUR

Dyrektor generalny Evolution, Martin Carlesund, mówiąc o wynikach, powiedział: „W ciągu ostatniego roku rozszerzyliśmy przestrzeń studyjną i środowiska klientów oraz liczbę stołów zgodnie z rosnącym zapotrzebowaniem naszych klientów i możemy teraz zobaczyć, jak to wszystko się opłaca.”

„Uważamy, że Live Casino jako produkt wertykalny będzie kontynuował udziały w rynku w 2019 r. I dlatego konsekwentnie będziemy kontynuować inwestycje w oparciu o wymagania naszych klientów w naszych studiach.”

„Dzięki ciężkiej i skoncentrowanej pracy oraz wysokiej energii w całym 2018 roku oraz w pierwszym kwartale 2019 roku, przenieśliśmy nasze portfolio produktów na zupełnie nowy poziom, poszerzyliśmy nasz własny rynek i stworzyliśmy nowy rynek dla branży, który w naszej perspektywie sprawia, że różnica między nami a konkurentami jest szersza niż kiedykolwiek.”

Zobacz również