Krupierzy „przerobili” kolo ruletki

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Ostatnio sporo słyszy się o próbach oszustwa w kasynach stacjonarnych. Tym razem wpadło dwóch krupierów z kasyna Coral Island w Wielkiej Brytanii. Panowie postanowili przerobić koło ruletki, tak aby kulka zatrzymywała się na „wytypowanym” numerze.

Zmowa polegała na podstawieniu gracza, który będzie wybierać konkretny numer i wtedy powiększy swoją stawkę na grę. Krupierzy któregoś dnia stawili się wyjątkowo wcześniej w pracy, jeszcze przed otwarciem kasyna i przerobili koło ruletki. Kolejnym elementem planu było podstawienie człowieka, który będzie grał i na znak obstawi ustaloną liczbę. Nie jest do końca jasne jak dużo pieniędzy udało się wyłudzić z kasyna, ale 130 000 PLN, to kwota pewna, która została udowodniona.

Krupierze wpadli, ponieważ pracownicy przy monitoringu dostrzegli gest drapania się po głowie, po czym gracz, który zawsze grał za małe kwoty postawił dużo więcej niż zwykle. Krupierzy zostali skazani na 14 oraz 12 miesięcy więzienia, a ich wspólnik otrzymał wyrok 9 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata oraz 2000 godzin prac społecznych.

Zobacz również